Każdy zapalony kolaż nie mógł odpuścić sobie startu w wyścigu kolarskim Tomasza Marczyńskiego, który odbył się 7 lipca 2021 w Starym Sączu. Niesamowite emocje, które towarzyszyły uczestnikom na legendarnym podjeździe pod Przehybę możemy teraz oglądać na zdjęciach wykonanych okiem Szymona Gruchalskiego. Swoją obecnością zaskoczyła każdego Ania Plichta, która uczestniczyła w tegorocznych Igrzyskach Olimpijskich w Tokio!

 

 

W wyścigu nie zabrakło emocji, nagród oraz oczywiście miejsca do wypoczynku! Jako tegoroczni partnerzy urozmaiciliśmy wyścig o strefę wypoczynkową na której każdy mógł zrelaksować się po odbytym wyścigu. W kolarskich zmaganiach udział wzięli również najmłodsi uczestnicy, którzy oprócz przepysznych lodów mogli drzemać na naszych ulubieńcach – cytrusowej Martinie oraz tropikalnej Danae.

 

 

Wszystkim wygranym życzymy powodzenia na kolejnych kolarskich zmaganiach, mamy nadzieję, że spotkamy się wszyscy w przyszłym roku! A chętnych zapraszamy do Niepołomic 18.09.2021, gdzie czeka nas was kolejne wyjątkowe kolarskie wyzwanie!